Agresivitu si vybil na cizím autě. Vzteklými kopanci vůz zdeformoval!

Ilustrační foto: pixabay

MĚLNÍK – Velká stresová zátěž, kterou většina lidí v době epidemie právě prožívá a nastřádané napětí vede nejen k úzkostem, depresím, mezi lidmi stoupá i agresivita. Neznámý pachatel si 16. února 2021, krátce před půl šestou k večeru vylil svůj vztek na zaparkovaném autu. Pochopitelně ne vlastním.

Během pěti minut na parkovišti obchodního domu Tesco v ulici Veltruská v Kralupech nad Vltavou několikrát kopl do osobního motorového vozidla Škoda Superb, až se mu podařilo deformovat karosérii levého zadního blatníku. Možná se nějak odreagoval, ale majiteli vozu způsobil škodu ve výši 20 tisíc korun. Policisté Obvodního oddělení Kralupy nad Vltavou teď tento agresivní úlet šetří jako přečin poškození cizí věci a pachateli hrozí až rok ve vězení.

Vyšetřovatelé se nyní snaží pachatele vypátrat a přivítali by jakékoliv informace od svědků, kteří v inkriminovanou dobu spatřili podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kralupy nad Vltavou nebo kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 876 850. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.