Senioři nebudou muset dojíždět, pošta přijede za nimi

Foto: Oficiální www města Trutnov

TRUTNOVSKO – Oblast patří vzhledem k současné zdravotní situaci k nejpostiženějším v republice, proto pošta nabídla občanům své mobilní služby. Ocení to hlavně senioři, aby nemuseli dojíždět do centra města.

Česká pošta nabídla městu Trutnov své služby, aby obyvatelé okrajových částí nemuseli dojíždět. Do Libče a Voletin bude pravidelně každý čtvrtek po dobu nouzového stavu zajíždět mobilní pobočka pošty. Obyvatelé Libče mohou využít jejích služeb u šaten na fotbalovém hřišti od 11:30 do 12:00 hodin, ve Voletinách bude sídlit u hospody od 12:30 do 13:00 hodin. Od zákazníků bude přijímat vnitrostátní i mezinárodní zásilky, poukázky nebo služby SIPO. „Jde o službu našim občanům, kteří by kvůli poštovním službám museli zajíždět do centra města, což v současné pandemické situaci například seniorům nedoporučujeme,“ dodává místostarosta města Tomáš Eichler.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.