Další nehoda u Vitějovic: Na křižovatce „u Stopařky“ se střetla tři auta

U Vitějovic na Prachaticku se střetla tři osobní auta (zdroj Policie ČR)

PRACHATICKO – Není to ani týden, co se na křižovatce u Vitějovic na Prachaticku stala vážná nehoda. Dnes v ranních hodinách na tom samém místě došlo k další. Střetla se zde tři osobní vozidla. Po nehodě skončily tři osoby v nemocnici.

Nehoda se stala v pondělí 22. února 2021 po sedmé hodině ranní na známé křižovatce „u Stopařky“. „Z nehody je podezřelý řidič osobního vozidla Ford Galaxy jedoucí ve směru od Netolic, který nedal při odbočování vlevo do obce Vitějovice přednost protijedoucímu řidiči osobního vozidla Škoda Roomster, jedoucímu po hlavní silnici od obce Husinec, následkem čehož došlo ke střetu těchto vozidel. Po střetu bylo vozidlo Ford dále odraženo na osobní vozidlo Peugeot, jehož řidička dávala přednost na křižovatce ve směru od Vitějovic,“ upřesnila policejní mluvčí Martina Joklová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Podle informací policie při dopravní nehodě došlo k přesně nezjištěným zraněním tří osob, které byly odvezeny zdravotní záchrannou službou do nemocnice. Alkohol u všech řidičů vyloučila orientační dechová zkouška. Minulé úterý jsme vás informovali o srážce dvou automobilů na té samé křižovatce. Podrobnosti se dočtete zde.