Vloupal se do garáže. Zloděj si udělal druhé Vánoce

Ilustrační fotografie, zdroj: Pixabay

ROKYCANY – Nepříjemné překvapení čekalo na majitele garáže v Rokycanech. Ti totiž zjistili, že se jim někdo vloupal do garáže a neodešel z ní rozhodně s prázdnou.

Dosud neznámý pachatel v době od 25. ledna do včerejšího dne překonal zámek u vrat garáže, do které vnikl a z vnitřního prostoru ukradl nafukovací člun, elektromotor, dva mopedy značky JAWA, z toho jeden nepojízdný a dětské auto na elektrický pohon. „Škoda, kterou pachatel svým protiprávním jednáním způsobil, byla vyčíslena na částku přesahující padesát tisíc korun. Jednání se navíc dopustil v době, kdy je na území České republiky usnesením vlády vyhlášen nouzový stav. Policisté na místě provedli ohledání místa činu a další úkony. Případem se zabývají pro podezření ze spáchání zločinu krádež a po pachateli a odcizených věcech pátrají,“ uvedla policejní mluvčí Hana Kroftová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.