Auto skončilo v příkopu. Zraněná byla řidička i dítě

Nehoda se stala u Kožlí na Ledečsku. Foto: Policie ČR

LEDEČ NAD SÁZAVOU – Čtyři jednotky hasičů zasahovaly dnes ráno u havárie osobního auta na Ledečsku. Řidičku i malé dítě odvezli záchranáři do nemocnice. Příčiny nehody policisté šetří.

K nehodě došlo dnes před osmou hodinou ráno na silnici u Kožlí. Řidička vyjela ze silnice a skončila v příkopu, kde auto obrátila na bok. Na místě zasahovali policisté, záchranáři, ale i hasiči. Vzhledem k tomu, že právě ti byli na místě dříve než záchranná služba, poskytli zraněné řidičce i dítěti předlékařskou první pomoc a po příjezdu zdravotníků je předali do péče. Zároveň dítěti věnovali plyšového maskota hasičů dráčka Záchranáčka.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Zraněné zdravotníci po nezbytném ošetření na místě převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do havlíčkobrodské nemocnice. Na havarovaném vozidle hasiči provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.“ informovala mluvčí hasičů Petra Musilová. Příčinu, průběh i okolnosti nehody policisté vyšetřují.