Na Táborsku někdo poškodil železniční zařízení. Policie hledá možné svědky

Na Táborsku někdo poškodil železniční zařízení (zdroj Policie ČR)

TÁBORSKO – Táborští dopravní policisté žádají širokou veřejnost o pomoc. Aktuálně vyšetřují případ, kdy neznámý pachatel poškodil železniční zařízení v blízkosti jednoho z přejezdů na Táborsku. Přivítají jakékoliv informace, které by přispěly k objasnění případu.

Jedná se o železniční přejezd u zastávky obce Smyslov. „Dle provedeného šetření zde v blíže neurčené době před dvaadvacátým únorem tohoto roku, s velkou pravděpodobností jízdou neustanoveného vozidla, došlo k poškození bílého zděného domku a tím potažmo k poškození zde umístěného technologického zařízení,“ upřesnil policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Policie nyní žádá každého, kdo by mohl k objasnění tohoto případu přispět jakoukoliv informací, a to zejména k vozidlu, které v uvedeném prostoru za železniční zastávkou do domku nabouralo, aby ji předal táborským dopravním policistům na jejich služebně v Táboře či na telefonní lince 974 238 250. „Stejně tak apelujeme na řidiče, který do domku naboural, aby se přihlásil policistů na výše uvedených kontaktech a podal k události vysvětlení,“ dodal Doubek.