Od pondělí můžete svého budoucího prvňáčka zaregistrovat na základní školu v Šumperku

ŠUMPERK – Zápis prvňáčků proběhne Šumperku v dubnu. Nicméně před samotným zápisem se musíte zaregistrovat do elektronického systému, elektronické podávání žádostí do základních škol zřizovaných městem Šumperk bude spuštěno v pondělí 1. března. Tato registrace je možná pouze elektronicky.

Zápis do prvních a přípravných tříd základních škol ve městě Šumperku pro školní rok 2021/2022 proběhne ve dnech 7. dubna od 12 do 17 hodin a 8. dubna od 8 do 15 hodin. Elektronické podávání žádostí do základních škol zřizovaných městem Šumperkem bude spuštěno už v pondělí 1. března v 8 hodin. Pokyny k zápisům i elektronickému podání přihlášky naleznete ZDE.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

V den zápisu se pak dostavíte do školy, kam jste dítě elektronicky přihlásili. Bližší informace o průběhu zápisu budou zveřejněny na webových stránkách jednotlivých základních škol v návaznosti na aktuální epidemiologickou situaci.  K zápisu si přineste občanský průkaz a rodný list dítěte.