Žije se vám Zábřeze dobře? Nebo byste něco změnili? Město chce znát váš názor

ZÁBŘEH – Město Zábřeh připravuje Strategický plán rozvoje města na roky 2021 až 2027. Tento materiál je zásadní pro budoucí rozvoj města ve všech významných oblastech života. Město potřebuje znát váš názor na to, jak se vám v Zábřeze žije a co byste případně změnili. Na webu teď můžete vyplnit dotazník

Město Zábřeh vás prosí o vyplnění dotazníku, kde vyjádříte svůj názor na život v Zábřeze, co se vám líbí a co byste naopak změnili. Jste spokojení se stavem veřejného prostranství a zeleně? Cítíte se ve městě bezpečně? Vaše názory vezme město v potaz při vypracování Strategického plánu rozvoje města pro roky 2021 až 2027, který právě nyní připravuje. Představitelé města by totiž chtěli, aby dokument odpovídal skutečným potřebám obyvatel, rádi by znali vaše názory, potřeby, přání, s čím jste spokojeni nespokojeni v různých oblastech života ve městě, kde vidíte příležitosti pro změnu nebo ohrožení spokojeného života v Zábřeze.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Dotazník je anonymní, žádná z otázek není povinná, je v něm prostor ke slovnímu vyjádření a bude sloužit pouze městskému úřadu pro potřebu vypracování strategického plánu.  Výsledky průzkumu a novinky k dalšímu postupu přípravy Strategie budou pravidelně zveřejňovány na webu města. Dotazník můžete vyplnit ZDE, a to do 15. března.