Doplňková soutěž pro děti ke příležitosti Valašské rally bude i letos

Ilustrační foto

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Až do 20. března mohou děti z mateřských a základních škol posílat své výtvory k tématu oblíbené Valašské rally ValMez. Letošní témata jsou Nakresli rally a Ulice není hřiště.

Podmínkou soutěže je nakreslit výkres A3 s tématikou dopravy. Soutěž je rozdělena do kategorií Mateřské školy, Základní školy 1. stupeň a Základní školy 2. stupeň. První tři nejlepší práce se mohou těšit na hodnotné ceny. Soutěž je koncipována tak, aby děti zároveň vychovávala a přispěla k realizaci Vize nula, v níž chce město být do deseti let bez vážných dopravních nehod.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Výkresy se jménem na zadní straně soutěžící posílají na adresu: Středisko volného času Domeček, Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701. „Slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné soutěže a předání cen, spojené s vernisáží, se s ohledem na aktuální pandemickou situaci uskuteční při ukončení Valašské rally ValMez 28. března. Vítězné práce budou poté k vidění v prostorách vestibulu radnice,“ doplnila Lenka Bírešová ze SVČ Domeček.