Zapojte se do zábavné rodinné hry Klobucké jaro. Výherce si pochutná na sladkém frgálu!

Ilustrační foto

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Rodinné centrum Kaštánek láká rodiny na příjemnou jarní soutěž v ulicích Valašských Klobouk. Účastníci budou po devět týdnů řešit jednoduché úkoly, během kterých se podívejí po krásných místech ve městě. Každou neděli se navíc jeden vylosovaný výherce může těšit na lahodný frgál.

Hra začne 1. března a bude probíhat po Facebooku. Vždy v pondělí tu lidé najdou novou výzvu a jednoduchý úkol, který mohou během následujícího týdne splnit. Jako důkaz pak účastníci vloží do komentářů k příspěvku fotografii. Nakonec si jen počkají na slosování, které bude probíhat každou neděli v 18 hodin. Výherce se může těšit na frgál pro celou rodinu, který si vyzvedne v Rodinném centru Kaštánek.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Klobucké jaro bude probíhat po devět týdnů, soutěžící tudíž čeká devět různých výzev a zapojit se mohou kdykoliv. Pokud by se našel opravdový poctivec, který odpoví fotkou na všechny výzvy, může se na konci hry těšit na frgál ve dvojnásobné velikosti.

Všechny aktivity rodiče s dětmi zvládnou při venkovních procházkách. „Rodiče se určitě nemusí bát, že je zahltíme dalšími úkoly, kterých už tak mají se svými dětmi dost při absolvování distanční výuky. Hraje buď rodina, nebo jednotlivci, tedy děti. Výzvy jsou velmi jednoduché a zaberou maximálně 5 až 10 minut. Dovedou účastníky na zajímavá místa v našem městě, a kdo chce, dozví se tak i něco více o historii i současnosti života ve městě,“ zve koordinátorka Kaštánku Markéta Šubáňová. Zároveň žádá, aby účastníci nezapomínali dodržovat hygienická opatření.