Odhozené auto srazilo v Prostějově malou holčičku

PROSTĚJOV – Včera navečer dostal řidič Audi při projíždění mírné zatáčky v místní části Prostějova smyk a narazil do kovového zábradlí. Po nárazu bylo auto odhozeno na holčičku předškolního věku. Záchranáři holčičku na místě ošetřili a odvezli ji na další vyšetření do nemocnice.

Včera navečer jel 31letý řidič s Audi v Prostějově – Vrahovicích a při projíždění mírné levotočivé zatáčky, když odbočoval na ulici Vrahovická z ulice Čs. armádního sboru, nezvládl řízení, dostal smyk a narazil vpravo do ocelového zábradlí. „Po nárazu bylo auto odhozeno na dítě předškolního věku a dál pak narazilo do vjezdové brány školy,“ informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová. Holčička byla na místě ošetřena zdravotníky a sanitkou převezena na další vyšetření do nemocnice. Dechová zkouška i test na drogy byly u řidiče negativní. Škoda byla předběžně stanovena na 30 000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .