Řidič Fordu Transit způsobil havárii a ujel. Policisté hledají svědky

Ilustrační foto

TRUTNOVSKO – Dopravní policisté vyšetřují od minulého pátku bouračku, ke které došlo krátce před sedmou hodinou ranní v obci Petříkovice – Chvaleč. Neznámý šofér ohrozil řidiče vozidla Ford Fiesta při předjíždění, ten se kvůli němu vyboural.

„Dosud neznámý řidič červeného vozidla Ford Transit na bocích s černými skly, jedoucí první, měl dle dosud zjištěných skutečností při předjíždění ohrozit řidiče vozidla Ford Fiesta, který ho v tu dobu předjížděl,“ říká policejní tisková mluvčí Šárka Pižlová. Šoférovi Fiesty zřejmě v danou chvíli nezbývalo nic jiného než strhnout řízení doleva mimo silnici, kde naboural do telefonního sloupu.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Řidiče Fordu Transit však tato situace asi nijak nezajímala a od nehody ujel směrem na Trutnov. Policisté provedli u šoféra Fiesty dechovou zkoušku, která dopadla negativním výsledkem. Naštěstí se při nehodě nikdo nezranil, ale škoda na majetku je za 80 tisíc korun.

„Žádáme případné svědky události, aby se osobně přihlásili na dopravním inspektorátu v Trutnově, nebo telefonicky na čísle 735 784 444 a pomohli s objasněním nehody,“ dodává mluvčí.