Řidička převrátila auto na střechu. Na místě zasahoval vrtulník

Foto: ZZS Kraje Vysočina

PELHŘIMOV – Dnešní dopravní nehoda na Pelhřimovsku si vyžádala zásah hasičů a dvou zdravotnických posádek. Zraněná žena zůstala zaklíněná ve voze a po vyproštění byla letecky transportována do nemocnice.

K nehodě došlo kolem půl dvanácté dopoledne na silnici nedaleko Cetoraze. Řidička nezvládla řízení a auto skončilo převrácené na střeše. Na pomoc okamžitě vyjely posádky záchranářů spolu s lékařem. Zraněnou ženu bylo ale hlavně potřeba dostat opatrně z auta, v němž uvízla.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Hned poté, co se hasičům podařilo ženu vyprostit, převzali ji do péče zdravotníci. „Z důvodu podezření na závažnější poranění byl na místo dovolán i vrtulník letecké záchranné služby z Jihlavy, jehož posádka následně zraněnou řidičku ve stabilizovaném stavu transportovala do traumacentra v Českých Budějovicích,“ uvedl mluvčí záchranné služby Petr Janáček. Příčiny a okolnosti nehody policie šetří.