Rychlá jízda ulicemi Znojma skončila pro řidiče tragicky. Náraz do stromu nepřežil

zdroj: Policie JMK

ZNOJMO – Ve středu před desátou hodinou večer zasahovali hasiči ze stanice Znojmo u vážné nehody, která se stala na ulici 28. října ve Znojmě. Jedenačtyřicetiletý řidič osobního automobilu VW Tiguan při ní zemřel.

Podle policejního mluvčího Bohumila Maláška řidič při předjížděcím manévru nezvládl velkou rychlost jízdy, vjel mimo komunikaci a narazil do stromu. Po nárazu zůstal v kabině vážně zraněný. Hasiči jej vyprostili na páteřní desce a předali do péče posádce záchranné služby. „Naši operátoři vyslali na místo lékařskou posádku, ta pacienta resuscitovala, přes veškerou naši snahu se však životní funkce mladého muže obnovit nepodařilo,“ uvedla mluvčí záchranné služby Michaela Bothová. Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem a uklidili vozovku. „Znojemští policisté, kteří nehodu vyšetřují, hledají přímé svědky nehodového děje. Přivítají také případné záběry z palubní kamery z vozidel projíždějících místem v době nehody. Informace k havárii můžete sdělit na telefon 724189025,“ dodal Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

zdroj: Policie JMK