Schytal rány pěstí do tváře a kopance do nohy

Název - Ilustrační foto; Zdroj - Tomáš Branda

CHOMUTOVSKO – Čtyřiačtyřicetiletý řidič je podezřelý, že napadl  v polovině ledna devětatřicetiletého muže pěstmi a kopanci. Pak se vrátil do auta a ujel. 

,,Nejspíš předchozí nedorozumění během jízdy mezi řidiči dvou vozidel vyústilo v polovině ledna v Chomutově ve slovní a fyzické napadení jednoho z nich. Čtyřiačtyřicetiletý řidič vpředu jedoucího vozidla zastavil v jednosměrné ulici a po vystoupení ze svého auta měl dojít ke dveřím řidiče vozidla, které zastavilo za ním. Následovat mělo slovní a fyzické napadení devětatřicetiletého muže, který se snažil ze svého auta vystoupit,“ sdělila tisková mluvčí policie Miroslava Glogovská. 

Útočník měl muži dát rány pěstí do tváře a kopance do nohy. Pak se měl starší muž vrátit do auta a odjet. Událost se naštěstí obešla bez vážnějšího poranění. 

Poté, co policisté zjistili totožnost podezřelého, si dotyčný od policistů převzal záznam o sdělení podezření z trestného činu výtržnictví. V případě prokázání viny u soudu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.