Opilý mladík mlátil svou ženu. Přihlížely děti, zraněna byla i dcera

Ilustrační foto.

JIHLAVA – Hrubé napadání manželky, a navíc před zraky dětí, řešili policisté v Jihlavě. Útok opilce se zaměřil i na dceru, která se pokoušela matku bránit. Muž skončil na záchytce, žena a dcera byly ošetřeny v nemocnici.

Oznámení o řádění opilce zaznamenali policisté na tísňové lince v pátek 26. února v noci. Muž se doma nejdřív posilňoval alkoholem a pak se před dvěma nezletilými dětmi pustil do své ženy. Hrubé rány útočníka schytala i dcera. „Kromě fyzického násilí ještě ženě zničil mobilní telefon a ničil také vnitřní zařízení bytu,“ sdělila policejní mluvčí Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line  

Muž se zrovna chystal odejít, když se objevila policejní hlídka. Protože bylo nebezpečí, že se do bytu opět vrátí a v útocích a ničení věcí bude pokračovat, převezli jej policisté rovnou na záchytku. Dechová zkouška ukázala 1,68 promile alkoholu. Zraněnou ženu a její dceru odvezla záchranka k ošetření do nemocnice, odkud byly poté propuštěny domů. Devatenáctiletý muž čelí nyní podezření z ublížení na zdraví.