Opilý muž se v nemocnici domáhal ošetření, napadl zdravotníky

Ilustrační foto

BRNO – Do Úrazové nemocnice přišel v neděli před sedmou hodinou ranní pacient, který se zde domáhal ošetření. Neměl tam však co dělat, byl silně opilý a také napadl personál. Na pomoc byla povolána hlídka městské policie, případ dořeší správní orgán.

Opilý padesátiletý muž přišel den před plánovanou kontrolou a nutil zdravotníky, aby se mu věnovali. Při svém přesvědčování byl sprostý, agresivní a personál se pokusil napadnout. „Dotyčný se pokoušel dávat rány, zaměstnancům se ho však podařilo zpacifikovat. Poté k němu zavolali hlídku městské policie,“ popsal tiskový mluvčí Jakub Ghanem.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Jakmile strážníci přijeli, agresor se uklidnil a vysvětlil, že se chtěl nechat ošetřit ještě před nadcházejícím lockdownem. Přiznal jim také, že pil alkohol, agresivní chování ale odmítal. Muž je nyní podezřelý z přestupku proti občanskému soužití a vše dořeší správní orgán.