Pozor na mlhu! Na silnicích ve středních Čechách došlo k mnoha srážkám vozidel, dokonce i traktorů

Foto: HZS ScK

STŘEDOČESKÝ KRAJ – Ranní mlha, kdy místy není vidět téměř na krok, může řidičům hodně znepříjemnit život. To se ukázalo i na středočeských silnicích.

Nedaleko vodní plochy Podviňák u Českého Brodu došlo v úterý 2. 3.  před desátou dopoledne ke střetu dvou nákladních vozidel. Řidič jednoho z vozů zůstal zaseknutý v kabině a hasiči společně se středočeskou záchrankou museli nejprve odtáhnout palubní desku a vyprostit dolní končetiny zraněného. Poté byl odvezen do nemocnice. Komunikace zůstala po celou dobu zásahu uzavřena.

Před půl osmou ranní vyjeli hasiči k poměrně neobvyklé dopravní nehodě na Benešovsku. Na silnici mezi Bystřicí a Struhařovem u odbočky na Mokrou Lhotu se srazily dva traktory. I tady došlo ke zranění jednoho z řidičů, který skončil skončila v péči záchranné zdravotní služby středočeského kraje.

Foto: HZS ScK

V oparu husté mlhy před sedmou ráno vyjela  Jednotka HZS Příbram k dopravní nehodě tří osobních automobilů na silnici číslo 18 u odbočky na Dubenec. Dvě zraněné osoby si převzala zdravotnická záchranná služba.

Foto: HZS ScK