Řidič náklaďáku složil na Jesenicku náklad do potoka

JESENICKO – V pondělí se u Starého Rejvízu na Jesenicku stala dopravní nehoda. Řidič s nákladem kulatiny nezvládl na kluzké silnici projet bezpečně zatáčkou, najel na nezpevněnou krajnici a auto i s nákladem se převrátilo na bok.

V pondělí ráno vyjížděli policisté a hasiči k dopravní nehodě u Starého Rejvízu. Řidič náklaďáku Volvo s přívěsem převážel téměř 50 tun dřevěné kulatiny. Po průjezdu levotočivou zatáčkou na zasněžené silnici nezvládl manévr a levou zadní částí auta najel na nezpevněnou krajnici. „Ta soupravu neudržela a vozidlo se i s přívěsem převrátilo k potoku Černá Opava,“ popsal nehodu policejní mluvčí Libor Hejtman. Řidič se při nehodě nezranil.  Policisté odhadli škodu na autě na 1,5 miliónu korun a na zábradlí mostu ve výši 50 tisíc korun. Řidič nebyl pod vlivem. Do potoka unikly provozní kapaliny, hasiči museli stavět záchytné hráze.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .