Pátrání po čtrnáctileté dívce. Neutekla poprvé

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Kriminalisté pátrají po čtrnáctileté dívce, která se nevrátila do výchovného ústavu. Může se pohybovat ve společnosti osob s trestní minulostí a to po celém území Prahy. Pokud jste dívku viděli, kontaktujte prosím linku 158.

Od neděle osmadvacátého února pátrají pražští kriminalisté po nezletilé čtrnáctileté dívce, která se nevrátila ve stanovenou dobu zpět do výchovného ústavu v Praze 4,“ informoval dnes policejní mluvčí Jan Rybanský. Dívka byla na povolené desetidenní návštěvě u své matky, z této vycházky se měla právě v neděli vrátit do ústavu. Od matky však odešla již v sobotu neznámo kam a nepodala o sobě žádnou zprávu.

V minulosti byla několikrát pohřešována, ale vždy se sama vrátila druhý den nebo byla nalezena policisty na území metropole,“ doplnil mluvčí. To se nyní nestalo a rodina má o dívku pochopitelně strach. Hledaná Zuzana je hubené, zhruba 170 centimetrů vysoké postavy. Má zelené oči a odbarvené vlasy na ramena.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Když odcházela, měla na sobě černé džíny a mikinu. Není vyloučeno, že se dívka pohybuje ve společnosti osob s kriminální minulostí a to jak na území Prahy, tak i v obcích na jejím okraji. „Pokud máte informace, které by vedly k nalezení dívky, kontaktujte linku tísňového volání 158,“ uzavřel mluvčí.