Frenštát vyhlásil dotační programy pro letošní rok

Ilustrační foto: T. Branda.

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM – Město vyhlásilo dotační programy na rok 2021, zájemci mohou žádat o dotace z jednoho ze tří programů.

Celkem je připraveno na 3,3 milionu korun, žádosti bude možné zasílat až od 29. března. Právě od konce března do 9. dubna bude možno zasílat žádosti o dotační programy Podpora sportu a tělovýchovné činnosti a Podpora zájmové činnosti.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Dotační program č. 1 je věnován sportu a tělovýchově. Dotační program č. 2 zahrnuje zájmovou činnost v oblasti kultury, cestovního ruchu, vzdělávání, ochrany životního prostředí a další veřejně prospěšné volnočasové aktivity,“ dodal Robin Gebauer z města.

Dále pak město vyhlásilo program zaměřený na rekonstrukci objektů v památkové zóně, kdy je možno žádosti posílat od konce března do 16. dubna.

Dotazy je možno zasílat na e-mail Robina Gebauera z odboru vnějších vztahů robin.gebauer@mufrenstat.cz. Podrobné informace o dotacích si zájemci mohou prohlédnout na webových stránkách města.