Opilá matka si v Prostějově vyšla s kočárkem na procházku.

PROSTĚJOV – Na údajně silně opilou ženu s kočárkem byli upozorněni strážníci Městské policie Prostějov v pondělí před dvacátou hodinou. Hlídka na místě zjistila, že je žena silně opilá a není schopná kontrolovat svoje chování. Při vycházce s kočárkem, ve kterém vezla dvacetiměsíční dítě, několikrát upadla na zem.

Na údajně silně opilou ženu s kočárkem byli upozorněni strážníci Městské policie Prostějov v pondělí 1. března před dvacátou hodinou prostřednictvím tísňové linky 156. Do uvedené lokality byla ihned vyslána hlídka. Ta na místě zjistila, že je žena silně opilá a není schopna kontrolovat své chování. Při vycházce s kočárkem, ve kterém vezla dvacetiměsíční dítě, několikrát upadla na zem. „Následkem těchto pádů si způsobila odřeniny v obličeji a na rukou,“ uvedl mluvčí Městské policie Prostějov Petr Zapletal. Žena nadýchala 2,56 promile. Hlídce se podařilo kontaktovat otce dítěte. Ten si pro svoji dceru a přítelkyni přijel. Chováním třicetileté ženy se budou zabývat sociální pracovníci a příslušný správní orgán.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .