Cestující, pozor na výluku na trati

TRUTNOVSKO – Pokud někdo dojíždí do práce vlakem, měl by si dát pozor na omezení na železniční trati. Vzhledem k současné situaci dochází také k omezení některých spojů.

Kdo jezdí vlakem, měl by myslet na výluku, která proběhne ve dvou fázích. Ta první se uskuteční ve dnech 13. a 14. března, druhá 20. a 21. března, vždy od 6 od rána do půl sedmé do večera. Jde o úsek Dvůr Králové nad Labem – Jaroměř. Po dobu výluky budou všechny vlaky nahrazeny náhradními autobusy, platit bude výlukový jízdní řád. V Jaroměři bude náhradní zastávka umístěna vedle vodárny a bývalé hospody. „Vzhledem k tomu, že jsem na mateřské a momentálně je cestování mezi okresy bez povolení zakázáno, tolik mě plánovaná výluka nezasáhne. Ale chápu, že pro ty, kteří dojíždějí do zaměstnání, to může představovat i nemalé problémy,“ říká mladá maminka Tereza K.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.