Dvojice mužů poškodila devět aut v Komíně

Zdroj: MP Brno

BRNO – V Bystrcké ulici v Komíně dva muži rozhazovali popelnice a poškodili i několik zaparkovaných aut. Jednoho z nich se podařilo dopadnout, ke svému činu se ale nepřiznal. Oba aktéři jsou nyní podezřelí z trestného činu.

Na linku 156 se obrátili svědci, kteří popsali, že v Komíně se pohybují dva muži, kteří dělají nepořádek. Jejich zájmu neunikly popelnice ani auta. Podařilo se jim také popsat domnělé výtržníky i směr, kterým se vydali. Hlídka zanedlouho našla jednoho z aktérů, který se, jakmile ji spatřil, dal na útěk. Po zákonné výzvě se ale zastavil. „Další hlídka se vydala do Bystrcké ulice, aby zjistila způsobenou škodu. Na trase, kterou muži procházeli, strážníci našli devět poškozených aut s utrženými nebo rozbitými zrcátky a také jedno propíchnuté kolo,“ vyjmenovává tiskový mluvčí Pavel Šoba. Zadržený jednadvacetiletý muž stále opakoval, že si není ničeho vědom a jeho noční řádění nijak nevysvětlil. Vzhledem k předpokládané výši škody strážníci muže i celý případ s podezřením na trestný čin předali republikové policii.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.