Již tento týden mají děti v Kopřivnici prázdniny, jak je zabavit

Ilustrační foto.

KOPŘIVNICE – Děti ve městě zahájily prázdniny, místní Dům dětí a mládeže si pro ně připravil online program. Co nás čeká?

Děti se mohou každý den těšit na dvě aktivity, vždy v 10 hodin ráno a ve 14 hodin odpoledne. V pondělí děti čeká například hudba.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„V pondělí si přijdou na své milovníci hudby, neboť prázdninový program zahájí vzpomínka na oblíbenou pěveckou soutěž Koprstar a odpoledne se zájemci naučí hrát na ukulele. Na úterní dopoledne připravila několik výzev Nerf liga a o rady, jak na rubikovu kostku, se podělí šampión ve skládání tohoto hlavolamu Rezi,“ upřesňuje tisková mluvčí města Lucie Macháčková.

Čtvrtek bude patřit podobnému programu, jako středa. V pátek se celý program uzavře skrz loutkové představení O zmrzlém králi. Pro bližší informace mohou rodiče i děti sledovat Facebookový profil místního Domu dětí a mládeže.