Stezka křížem krážem měla úspěch, ALCEDO připravuje další aktivity pro děti

Zdroj: město Vsetín

VSETÍN – V měsíci únoru mohli rodiče se svými dětmi projít stezkou křížem krážem a za splnění všech úkolů si vyzvednout malou odměnu. Nebyla to však poslední akce, ALCEDO se chystá na další zpříjemnění volného času pro rodiny.

Cílem hry bylo obejít všech dvanáct stanovišť, splnit úkoly a vyluštit tajenku. Po zaslání správného znění si mohli účastníci vyzvednout malou odměnu. Soutěž si prošlo na 150 osob, všichni si chválili nápad odtrhnout se na chvíli ze svých domovů a na čerstvém vzduchu udělat něco pro své zdraví. „Doufáme, že se veřejnosti naše venkovní aktivity v době nouzového stavu líbí. Úspěch jsme také zaznamenali s Karnevalovou procházkou umístěnou do parku na Trávníkách,“ řekla Martina Hromadová, ředitelka ALCEDA.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Připravují se také další aktivity, mimo jiné Land artová výzva na jarní prázdniny. Podle ředitelky to ale není poslední zábava tohoto typu a všichni zájemci se mohou těšit na další překvapení.