Policie hledá svědky večerního incidentu v Sezimově Ústí

lustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

TÁBORSKO – Policisté ze Sezimova Ústí aktuálně vyšetřují večerní incident, kdy skupina mladých lidí procházela městem a poškozovala majetek občanů i města samotného. Policie se nyní obrací na případné svědky, kteří by mohli řádění této skupinky pomoci objasnit.

Došlo k němu v pátek 5. března 2021 krátce po desáté hodině večerní v ulici Dr. E. Beneše v Sezimově Ústí. „Dle prvotních informací měla uvedenou ulicí procházet skupina mladých lidí, kteří se dopouštěli poškozování majetku, a to zejména tím, že poráželi a rozhazovali popelnice a házeli je přes ploty do přilehlých zahrad,“ upřesnil policejní mluvčí Miroslav Doubek. Svým jednáním způsobili místním občanům a městu Sezimovo Ústí zatím blíže nevyčíslenou škodu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Žádáme tímto každého, zvláště pak místní obyvatele, kdo by měl k uvedenému skutku další důvodné informace, zejména k bližší identifikaci a počtu pachatelů, případně k jejich dalšímu nezákonnému jednání v dané ulici či přilehlém okolí, aby své poznatky sdělil sezimovoústeckým policistům,“ uvedl Doubek. Informace můžete podávat buď přímo na služebně nebo na telefonní lince 974 238 740.