Video: Se zákazem řízení usedl za volant ukradeného auta a to ještě pod vlivem drog

NÁCHODSKO – Policisté si při své práci v ulicích nočního města nemohli nevšimnout auta, které jelo s otevřeným zavazadlovým prostorem. Okamžitě u řidiče tohoto vozidla provedli kontrolu a nestačili se divit, mladý potížísta bude mít nyní co vysvětlovat.

Jak dnes potvrdila policejní mluvčí Lucie Konečná, k události došlo v Jaroměři minulou středu krátce po jedenácté hodině v noci. Příslušníci při kontrole 24letého šoféra zjistili, že má zákaz řízení a navíc sedí v autě, po kterém bylo vyhlášeno pátrání, kvůli jeho odcizení. „Vzhledem k podivnému chování řidiče při silniční kontrole byl dále u něho proveden test na přítomnost omamných a psychotropních látek s pozitivním výsledkem na amfetaminy/metamfetaminy,“ říká mluvčí.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Mladík byl hned po kontrole předán na obvodní oddělení jaroměřské policie, která tohoto muže velice dobře zná díky jeho přestupkům z minulosti. Čtyřiadvacetiletý muž skončil hned v policejní cele s podezřením ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí.