Lupič zaútočil zezadu na seniorku s berlemi

ilustrační foto

BRNO – Minulou středu večer si v Brně vybral dosud neznámý mladík seniorku pohybující se o francouzských holích jako poměrně snadnou oběť. Zbabělý lupič napadl bezbrannou důchodkyni krátce po 19. hodině na Bratislavské ulici, právě když vcházela do bytového domu.

Muž jí zezadu nečekaně uchytil do kravaty a strhl ji k zemi. Napadené ženě se pak rychle snažil z ruky vytrhnout její kabelku a smýkal ji za ni po zemi. Po několika pokusech se mu podařilo kabelku vzít a utéct. Získal tak kořist za 3500 korun. Při hrůzostrašném přepadení nebyla žena naštěstí nijak zraněna. „Troufalou loupeží se nyní intenzivně zabývají brněnští kriminalisté. Pachateli v případě dopadení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi,“ sdělil policejní mluvčí Petr Vala. „Děkujeme široké veřejnosti za rychlou spolupráci při pátrání po neznámých osobách. V současné době již policisté vědí, kdo je na kamerovém záznamu,“ doplnil Vala odpoledne.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.