Jaké změny a výluky můžete čekat v dopravě v kraji

ilustrační foto: IDS JMK

JIHOMORAVSKÝ KRAJ – Informujeme o provozu autobusů a vlaků Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje (IDS JMK), včetně Městské dopravy v Brně.

Regionální autobusy jezdí podle jízdních řádů platných pro prázdniny, až na výjimky. Vlaky jezdí podle běžných jízdních řádů, až na výjimky. Více na www.idsjmk.cz. I nadále jsou mimo provoz noční regionální autobusové spoje a linky 211 a 545. Městská doprava v Brně jezdí podle prázdninových jízdních řádů, mimo provoz jsou školní linky a vybrané spoje. O víkendu tradičně část vlaků S3 nedojede až do Kuřimi, ale skončí již v Králově Poli. Od pondělí 15. března po dobu jednoho měsíce dochází ke změnám na linkách 105 a 530 v oblasti Brod nad Dyjí -Pasohlávky. O víkendech nebude linka 105 jezdit v Mikulově od nádraží. Od pondělí se na týden mění trasy linek 804 a 805 ve Znojmě a Příměticích. V příštím týdnu v dopoledních hodinách bude pokračovat údržba trati mezi Břeclaví a Hrušovany nad Jevišovkou. Dobrou zprávou je, že se podařilo předčasně ukončit výluku v Brně na lince 43, která se od soboty opět vrací na trasu přes Sadovou.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.