Mladá žena využila intimitu sklepních prostor činžáku, aby se nemusela stydět za svou aktivitu

PŘEROV -Pár minut před půlnocí v úterý 9. března přijala Městská policie v Přerově oznámení o rušení nočního klidu v činžovním domě v Přerově. Ze sklepa se měly ozývat podivné zvuky, které narušovaly spánek obyvatel. Na místo dorazila nejbližší hlídka strážníků, aby celou situaci prověřila.

Strážníci pak mohli sami zaslechnout zvláštní hluk, přerušený občasným heknutím. Brzy však záhadu objasnili. Mladá žena se svým partnerem využila noční intimitu sklepních prostor, aby to mladá žena doslovně pořádně rozjela. „Důvodem, proč zvolila toto netradiční místo, byl stud, který z této činnosti pociťovala na veřejnosti. Za asistence druha se zdokonalovala v jízdě na kolečkových bruslích,“ objasnil mluvčí Městské policie Přerov Miroslav Komínek. Pro zvýšení obtížnosti navíc na trati umístili pastičky na hlodavce. Žena byla tak zabrána do tréninku, že si neuvědomila, jaký hluk přitom způsobuje. Když na místo dorazili strážníci, výcvik ihned ukončila a odešla i s partnerem domů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .