Motoristé, pozor na další uzavírku

Foto ilustrační

RYCHNOVSKO – Nepříjemnost v prvním březnovém týdnu potkala celou řadu řidičů i cestujících MHD. Kvůli výstavbě kanalizace muselo dojít k oboustranné uzavírce, k dispozici je i výlukový jízdní řád. Pozemní úpravy jsou naplánovány až do konce měsíce.

Březnová výstavba kanalizace zkomplikovala od pondělí dopravní situaci mnoha řidičům i cestujícím městské hromadné dopravy. Úplná uzavírka vede od křižovatky u kapličky směrem k silnici č. II/298 Třebechovice pod Orebem – Opočno. Obousměrná objížďka vede přes Opočno, ulici Na Olivě, Podzámčí a Vodětín. „V době uzavírky silnice č. III/29839 nebude obsluhována zastávka Opočno, Čánka, kaplička a zastávka Opočno, Čánka, rozc. (zastávka u hlavní silnice směrem do Čánky). Jako náhradní autobusová zastávka bude sloužit zastávka před bývalou hospodou. Spoje budou jezdit do Čánky přes Vodětín, kam se budou vracet a dále pokračovat směrem na Opočno nebo Mokré,“ říká za město Opočno Eva Rohlenová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

 

Zdroj: Oficiální www města Opočno