Nákup si mladí manželé v Hanušovicích uložili do kočárku a pokladnami prošli bez placení

HANUŠOVICE – Na nákup do supermarketu v Hanušovicích se včera dopoledne vydal mladý manželský pár s dítkem v kočárku. Velký nákup si uložili do tašky zavěšené přes madlo kočárku a část přímo do kočárku k dítěti. Pokladnami prošli bez placení.

Policie informovala o případu, který se stal včera dopoledne v supermarketu v Hanušovicích. Na nákup se sem vydal mladý manželský pár s dítkem v kočárku. Část potravin uložili do tašky zavěšené přes madlo kočárku a část přímo do kočárku k dítěti. „Jednalo se o sladkosti, mléčné výrobky, uzeniny, masné výrobky, zeleninu apod. v celkové hodnotě přes tři tisíce korun,“ upřesnila policejní mluvčí Marie Šafářová. Bez zaplacení prošli přes pokladny. Jejich počínání neušlo pozornosti jedné zaměstnankyně prodejny, která je v prostoru za pokladnami zastavila a na místo přivolala policejní hlídku. Dalším šetřením policisté zjistili, že mladý muž byl v loňském roce za krádež odsouzen k podmínce na deset měsíců se zkušební dobou do listopadu 2022. Za krádež v době nouzového stavu mu teď hrozí dva roky až osm let za mřížemi. Jednání jeho manželky je šetřeno jako přestupek proti majetku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .