VIDEO: Proč muž vjel do zákazu a pak kličkoval před strážníky v Argentinské ulici?

Zdroj: MP Praha

PRAHA – Nejprve vjel řidič osobního vozu do zákazu vjezdu a když se za ním hlídka strážníků rozjela, začal kličkovat v Argentinské ulici. Nakonec zastavil. Strážníci se nestačili divit, když spatřili stav vozidla i řidiče.

V Argentinské ulici v Praze 7 vjel řidič osobního vozidla do zákazu vjezdu,“ informovala mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Autohlídka strážníků, která byla svědkem tohoto přestupku, se za vozidlem vydala i s puštěnými majáky. Řidič si však patrně vysvětlil světelné efekty po svém a začal před hlídkou elegantně kličkovat a rozhodně nehodlal zastavit.

Takto dojeli až do ulice U Průhonu, kde řidič konečně zastavil. „Při kontrole vozidla strážníci zjistili, že má proražená obě přední kola a poškozený přední nárazník, kde chyběla registrační značka,“ doplnila mluvčí. Poté, co strážníci provedli u osmatřicetiletého muže orientační dechovou zkoušku a ta byla pozitivní s hodnotou 1,1 promile alkoholu, přivolali hlídku Policie ČR, aby si muže převzala k dalšímu řešení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.