Na Jindřichohradecku narazilo auto do stromu. Řidič nehodu nepřežil

Třiatřicetiletý řidič nepřežil nehodu u Dolního Skrýchova na Jindřichohradecku (zdroj Policie ČR)

JINDŘICHOHRADECKO – V noci na dnešek došlo na Jindřichohradecku k nehodě osobního automobilu. Podle informací policie vyjel řidič ve vysoké rychlosti mimo silnici, kde narazil do stromu. Bohužel na místě zemřel, jeho spolujezdec byl převezen se zraněním do nemocnice.

Nehoda se stala 12. března 2021 krátce po půl jedné v noci na silnici první třídy číslo 23 u Dolního Skrýchova. Havaroval zde osobní automobil značky Škoda Fabia, který řídil třiatřicetiletý muž. Spolu s ním seděl ve vozidle ještě osmadvacetiletý spolujezdec.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Řidič jel pravděpodobně od Jarošova nad Nežárkou a vlivem vysoké rychlosti vyjel s vozidlem mimo komunikaci, kde narazil do stromu. Na místě nehody zemřel, spolujezdec byl se zraněním převezen do nemocnice,“ popsala policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Třiatřicetiletý řidič nepřežil nehodu u Dolního Skrýchova na Jindřichohradecku (zdroj Policie ČR)

Při nehodě vznikla škoda ve výši 50 000 korun. „Přesné příčiny a okolnosti této nehody zjišťují jindřichohradečtí dopravní policisté,“ dodala policejní mluvčí.