VIDEO: Policisté hledají zloděje z prodejny v Žabovřeskách

zdroj: Policie JMK

BRNO – Koncem minulého roku si dosud neznámý zloděj vyhlédl za svůj cíl prázdnou prodejnu potravin v brněnských Žabovřeskách. Krádeží tak získal 76 tisíc korun v hotovosti.

Dovnitř vniknul násilím vykopnutím vstupních dveří. Už tím způsobil v prodejně škodu za 15 tisíc korun. Uvnitř prohledal celou kancelář, kde našel pokladnu. Vysypané mince nechal na podlaze, protože v pokladně našel částku 76 tisíc korun v hotovosti. Lupiče policie ještě nenašla, stále uniká. Jak uvedl policejní mluvčí Petr Vala, policisté doufají, že jej přece jen někdo na pořízeném kamerovém záznamu pozná. Hledaný muž je ve věku kolem 20 až 25 let, vysoký kolem 170 cm a má hubenou postavu. Oblečený byl do světlemodrých riflí tzv. mrkváčů a černé bundy do pasu s kapucí. Na nohou měl bílé sportovní kotníčkové boty a na rukou měl gumové rukavice. Jakékoliv informace o zloději volejte na číslo 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.