Opilá dívka balancovala na hraně mostu, byla ve špatném psychickém stavu

Ilustrační foto

BRNO – Ženu sedící za zábradlím mostu zpozorovali strážníci při běžné kontrole Židenic. Podle jejích kymácivých pohybů nabyli dojmu, že by mohla být pod vlivem alkoholu. Poté, co ji odvedli do bezpečí, dívka přiznala, že má psychické potíže. Nyní je v nemocnici.

Ve výšce 15 metrů s lahví v ruce balancovala na hraně mostu dívka, kterou tam spatřili strážníci. Zavolali na operační středisko, které povolalo další hlídku, se kterou se poté domlouvali na dalším postupu. „Jakmile projíždělo auto a nebylo je slyšet, strážníci k třiadvacetileté dívce bleskově přistoupili, uchopili ji a vytáhli přes zábradlí do bezpečí,“ popisuje tisková mluvčí Markéta Skřivánková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Dívka jim přiznala, že trpí psychickými obtížemi, celou noc chodila po městě a popíjela alkohol. Její slova dokazovala i provedená dechová zkouška s výsledkem 1,12 promile. Jelikož byla dívka ve špatném stavu, zavolala jí hlídka zdravotníky. Ti si ji převzali do péče a odvezli sanitkou do nemocnice.