Z Jeseníku do Bruntálu opět po objízdné trase. Horskou silnici čeká dokončení rekonstrukce

JESENICKO – Od dubna se na silnici přes Videlské sedlo vrátí po zimní pauze dělníci a stavební stroje. Silnici čeká dokončení rekonstrukce a na více jak 3 měsíce bude úplně uzavřená. Řidiči mířící z Jeseníku do Bruntálu se budou muset vydat po čtyřicetikilometrové objízdné trase přes Zlaté Hory.

Od 1. dubna dojde k opětovné uzavírce silnice v úseku křižovatky se silnici první třídy v Domašově až po Videlské sedlo (po hranici kraje). Důvodem je obnova prací na rekonstrukci uvedené silnice. Ta bude opět neprůjezdná jako na podzim loňského roku. Úplná uzavírka je plánována do 16. července, mimo dopravní obsluhy v předem stanovených časových intervalech. Objízdná trasa na Vrbno pod Pradědem/Bruntál je stanovena po silnici I/44 směr Mikulovice – Zlaté Hory – Heřmanovice – Vrbno pod Pradědem – Bruntál. Investorem stavby je Správa silnic Olomouckého kraje.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .