Zapojte se do výzdoby vimperského parku!

VIMPERK – Chcete se v městském parku potěšit pohledem na jarní výzdobu, užít si radost a pohled na barvy přicházejícího jara a Velikonoc? Čeká vás velká zaječí hledačka, malované kamínky, vajíčkovník i nejrůznější dekorace. Jak se můžete zapojit?

Vyberte si aktivitu, která vás baví. Můžete malovat vajíčka, připravit menší jarní dekoraci z přírodních materiálů, nebo pomalovat akrylovými barvami kamínky, které pak budou umístěny v městském parku a jinde po městě. Pokud žádné nemáte, můžete si je volně vyzvednout každé pondělí a středu v úředních hodinách Městského úřadu Vimperk. Kamínky pomalujte jarními, nebo jinými motivy, můžete připsat i jméno města. Jsou putovní, takže až to bude možné, může kdokoliv malovaný kamínek přemístit v rámci svých výletů, či toulek mimo město. Na duben a květen bude připravena velká zaječí hledačka, kdy po historickém centru města budete hledat poschovávané zajíce.

Zkrášlí městský park ve Vimperku i vaše výtvory, nebo si jen užijete velikonoční procházku a pohled na barvy přicházejícího jara? Jaro v parku začíná 21. března!