Kraj opět hledá osobnost roku

Ilustrační foto.

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – Město také v roce 2021 hledá svou osobnost. Hejtman také vyhlásil již 12. ročník soutěže o Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost.

Soutěž o Cenu hejtmana kraje za společenskou odpovědnost pořádá kraj ve spolupráci s Radou kvality České republiky a při hodnocení je posuzována řada sociálních, ekonomických a environmentálních faktorů. Město také pořádá anketu Osobnost kraje.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Anketa Osobnost Moravskoslezského kraje má upozornit na výjimečné osobnosti z našeho regionu. Nehledáme celebrity nebo šampiony, ale osobnosti, které jsou třeba méně známé, ale významně se zasadily o rozvoj našeho regionu. Prvním oceněným byl před třemi lety politický vězeň Zdeněk Eliáš, předloni Jiří Michálek, který stál u proměny Dolních Vítkovic. Vloni mi bylo velikou ctí ocenění předat Evě Šeinerové, umělecké vedoucí sborového studia Permoník, kterým prošly stovky dětí,“ upřesnil hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.

Do soutěže o společenskou odpovědnost se mohou lidé zapojit e-mailem lada.zemanova@msk.cz. Nominace na anketu Osobnost Moravskoslezského kraje mohou občané zasílat pomocí elektronického formuláře.