Opilá žena se snažila dostat do azylového domu, vstup si vynucovala kopáním do dveří

Ilustrační foto

BRNO – V pondělí večer se pokoušela do azylového domu dostat jednačtyřicetiletá žena. Byla však opilá, takže ji personál nepustil dovnitř. Svou nelibost si vybila na dveřích i odpadcích. Případ dořeší správní orgán.

Kopáním a tlučením do dveří si vynucovala vstup do azylového domu opilá žena. Když ji zaměstnanci odmítli vpustit dovnitř, začala kolem sebe rozhazovat odpadky a také v pokročilé noční hodině křičela. Na místo dorazili strážníci, kteří ženu vyzvali, aby přestala vydávat křik a prokázala totožnost. „Doklady jim sice předala, ale křičet nepřestala, proto hlídka požádala o příjezd sanitky ze záchytné stanice,“ dodává mluvčí brněnské policie Jakub Ghanem.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Do vzniklé situace se pokusil vmísit dvaačtyřicetiletý muž, který se snažil jednoho ze strážníků udeřit do hrudníku. Skončil proto v poutech. Jelikož jsou na místě kamery, záznam si vyžádá správní orgán, který s oběma podezřelými případ uzavře.