Žena se vrhala před jedoucí vozy, rozbila okno policejního vozu a chtěla pokousat strážníka

Ilustrační foto

BRNO – Silně rozrušená žena neušla pozornosti náhodného kolemjdoucího, který byl svědkem toho, jak se vrhá před jedoucí vozy. Poté také stačila rozbít okno policejního vozu a zaútočila na hlídku, která ji přijela zpacifikovat. Nyní je žena v péči lékařů, případ dořeší republiková policie.

U hlavního nádraží svědek postřehl zmatenou ženu, která vbíhala do cesty řidičům. Oslovil proto strážníky městské policie, kteří se v této lokalitě pohybovali. Ti na místě zastihli třiatřicetiletou ženu, která stála nebezpečně blízko jedoucím vozům. Poté se téměř nehybná žena prudce rozeběhla mezi zaparkovaná auta a loktem rozbila okénko u policejního auta. „Strážníci k ženě ihned přiskočili, poodvedli ji stranou a předešli tak možnému zranění nebo způsobení rozsáhlejší škody,“ dodává tisková mluvčí Markéta Skřivánková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Jelikož byla dotyčná ve špatném psychickém stavu, zavolala jí hlídka záchrannou službu. Žena poté začala křičet, nebyla k utišení a poté jednoho ze strážníků chytla za nohu a pokoušela se ho kousnout. Po příjezdu záchranářů její agresivita ještě více vzrostla a tak nebylo jiného zbytí než ženu spoutat. Zdravotníci agresorku vyšetřili a za asistence strážníků ji převezli do nemocnice. Vzniklá škoda bude vyčíslena později, případ si převzala státní policie.