Hádali se kvůli ženě, po urážkách došlo k bitce

ilustrační, policie.cz

PŘEROV –  Žena jako původce sváru. Trojice mužů z Přerova řešila rozepři tak důrazně, že jeden z nich skončil v péči lékařů.

V úterý 16. března vyjížděli policisté k napadení muže na nábřeží Protofašistických bojovníků v Přerově. Hlídka na místě zajistila dva podezřelé, kteří nejprve slovně a pak i fyzicky napadli dalšího muže. Předmětem sporu byla výměna názorů kvůli partnerce jednoho z podezřelých.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Napadený muž musel být převezen do nemocnice, protože po fyzickém útoku skleněnou lahví a kopancích byl zraněný. Dle vyjádření zdravotníků se bude léčit několik týdnů,“ sdělila tisková mluvčí policistů Miluše Zajícová s tím, že oba útočníci skončili na služebně a po zaprotokolování byli propuštěni na svobodu.

Kromě podezření z trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví, je budou řešit i příslušné správní orgány za nedodržení vládních opatření.