Řidič ve Vsetíně boural, přepadl přes zídku a skončil v korytě potoka

Foto: HZS Zlínského kraje

VSETÍN – Ulici Zbrojovácká ve Vsetíně uzavřela v úterý odpoledne havárie osobního auta. Jeho řidič sjel do místního potoka a skončil se zraněním. Informovala o tom mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Na místo nehody vyráželi hasiči ze vsetínské stanice. „Velitel zásahu na místě zjistil, že řidič narazil do stromu a sloupu veřejného osvětlení a poté přepadl přes zídku a skončil ve vodě,“ přiblížila Lucie Javoříková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Při nehodě se zranil muž, který v autě cestoval sám. Posádka záchranné služby ho na místě ošetřila a poté převezla do nemocnice.

Práci hasičů znesnadňovalo nepříznivé počasí, které je trápilo během celého zásahu. „Hasiči do vody dali norné stěny, kdyby při manipulaci s vozidlem došlo k úniku provozních kapalin a odpojili autobaterii. Velitel zásahu si k vytažení vozidla povolal vyprošťovací automobil ze stanice Otrokovice. Pomocí něho poté vozidlo vytáhli z koryta potoku zpět na silnici,“ popsala mluvčí.

Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje