Zdrogovaná dcera udeřila při hádce svého otce kusem zmrzlého masa do hlavy

TRUTNOVSKO – Policisté chvátali po osmé hodině večer k nahlášenému napadení sedmdesátiletého muže. Toho se měla dopustit jeho dcera, která žije na ulici a je už nějakou dobu závislá na drogách.

Jak potvrdila policejní mluvčí Šárka Pižlová, k události došlo toto pondělí v Mládežnické ulici v Trutnově. Přivolaná hlídka zjistila, že seniora navštívila jeho dcera, která byla zřejmě pod vlivem drog a začala se po svém tátovi dožadovat jídla. Bez jeho svolení mu začala prohledávat ledničku a mrazák. Otec svou dceru upozornil, že se chová neomaleně. Ta si ho chvíli nevšímala, ale potom mezi oběma vypukla hádka.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Po krátké době hádka vyvrcholila tak, že čtyřiatřicetiletá žena uhodila svého otce zmrzlým masem do hlavy a utekla pryč. Sedmdesátiletý muž poté zavolal na linku 155 a přivolaný lékař mu ošetřil, naštěstí jen povrchové zranění na čele,“ říká mluvčí. Policisté celý případ zadokumentovali jako podezření ze spáchání přestupku proti občanskému soužití.