Na Brněnsku hasiči vyprostili řidiče z vraku. Vrtulník ho transportoval do nemocnice

zdroj: HZS JMK

BRNO-VENKOV – Ve středu před patnáctou hodinou se mezi obcemi Němčičky a Pravlov na Brněnsku stala dopravní nehoda dvou osobních automobilů. Zasahoval i vrtulník.

Při střetu dvou aut se zde zranily dvě osoby. K nehodě vyjely dvě jednotky profesionálních hasičů. Mladého řidiče museli hasiči vyprostit z vraku auta pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Záchranáři jej pak letecky přepravili do traumacentra bohunické nemocnice. „Utrpěl středně těžké poranění. Také ženu středního věku jsme převezli do ivančické nemocnice se středně těžkými zraněními,” uvedla mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová. „Hasiči dále zabezpečili vozidla proti vzniku požáru a pomohli s jejich naložením na odtahové vozy,“ uvedl mluvčí hasičů Filip Venclovský. Provoz byl v místě nehody po dobu zásahu zastaven a obnoven až před 17. hodinou.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.