Odvážná prodavačka vyzrála na lupiče

ilustrační

PŘEROV – Velký kus duchapřítomnosti a odvahy prokázala prodavačka, která slovně „zpacifikovala“ muže, co ji přišel okrást. Lupič se zalekl jejího křiku a z prodejny s nepořízenou utekl.

Velmi pohotově se zachovala přerovská prodavačka, kterou ve středu večer přišel na ulici Trávník oloupit prozatím neznámý muž. Pod pohrůžkou po ní vyžadoval vydání finanční hotovosti. Žena za kasou se ale nezalekla a důrazně odmítla. To znejistěný muž patrně nečekal, a tak se zmohl požádat alespoň o cigarety. Ani v tomto případě ale neuspěl.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

„I to žena odmítla, začala křičet a muže vytlačila z prodejny. Když lupič viděl, že zde neuspěje, z místa utekl,“ sdělil tiskový mluvčí policie František Kořínek s tím, že přestože se lupič amatér nijak při činu neobohatil, v případě dopadení a odsouzení mu za něho hrozí trest odnětí svobody na dvě léta až osm let.