Opilý mladík vyhrožoval sebevraždou. Nakonec neskončil v nebi, ale na záchytce

ŠUMPERSKO – S nožem se vydal ve středu odpoledne nakupovat mladík v obci na Šumpersku. Podle oznámení se měl chovat agresivně k prodavačce, toto se však nepotvrdilo. V lese, kam muž utekl, však namířil nůž proti sobě a vyhrožoval sebevraždou.

Ve středu odpoledne přijali policisté oznámení o agresivním muži v Petrově nad Desnou na Šumpersku. Neznámý muž měl přijít do místního obchodu s nožem. Podle oznámení se měl agresivně chovat vůči prodavačce. Toto se však nepotvrdilo. I když policisté tedy věděli, že se muž žádného protiprávního jednání nedopustil, vydali se ho hledat do okolí. „Potřebovali zjistit jeho totožnost a také prověřit jeho podivné chování,“ uvedla policejní mluvčí Tereza Neubauerová. Po chvíli byli policisté úspěšní a muže, který odpovídal popisu, našli. Ten však vzal nohy na ramena a utekl do lesa. Tady čtyřiadvacetiletý mladý muž podle Neubauerové vytáhl nůž, namířil ho proti sobě a začal vyhrožovat sebevraždou. Protože vůbec nereagoval na výzvy policistů, ti ho nakonec zajistili. Vzhledem k tomu, že byl opilý, skončil nakonec na záchytce.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .