Dejte pozor! V Lípě a Lužkovicích přibývá krádeží

Ilustrační foto

ZLÍNSKO – Vizovičtí policisté se už nějakou dobu zabývají krádežemi z různých objektů v Lužkovicích a v Lípě na Zlínsku. Cílem zloděje či zlodějů jsou hlavně jízdní kola a nářadí. „Pokud si všimnete v těchto lokalitách podezřelého pohybu lidí nebo vozidel, volejte, prosím, na linku tísňového volání policie 158,“ vyzvala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

O uplynulém víkendu došlo k vloupání do stavební buňky a kovového kontejneru v Lužkovicích, odkud zmizelo stavební nářadí a kávovar. „Pár dní předtím vnikl zloděj do garáže u rodinného domu v Lípě. Zmizelo odtud jízdní kolo za 25 tisíc korun a motorová pila. Koncem února, opět v Lužkovicích, někdo prostříhal pletivo a vnikl na oplocený pozemek rodinného domu, kde ze zahradního domku odcizil hned tři jízdní kola a nářadí,“ popsala Monika Kozumplíková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Způsobené škody se pohybují v řádech tisíců korun. Jelikož zloděj kradl v době nouzového stavu, hrozí mu trest odnětí svobody až na osm let.