Jihlavské očkovací centrum pozastavuje očkování. Došla vakcína

Ilustrační foto: pixabay

JIHLAVA – Očkovací centrum Jihlava od zítřka dočasně omezí očkování. Důvodem je momentální nedostatek vakcíny. Současně s omezením zruší dopravní podnik posílení linky 4 do Hruškových Dvorů.

Za nedostatek vakcíny může zvýšení kapacity očkovacích center na Vysočině. V rekordně krátkém čase se tak podařilo spotřebovat všechny dodané dávky od společností Pfizer i Moderna. Poslední dostupnou dávku vakcíny obdrží registrovaní zájemci v sobotu 20. března dopoledne.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line  

Posilové spoje v době omezení provozu ztrácejí význam, a tak je dopravní podnik obnoví až po opětovném zahájení očkování. „Další potvrzené dny provozu očkovacího centra Jihlava jsou sobota a neděle 27. – 28. března a pátek 2. dubna. Dopravní podnik bude pružně reagovat a je připraven v případě potřeby okamžitě posílit spoje,“ uvedl mluvčí magistrátu Radovan Daněk.

 

V případě nejasností je možno kontaktovat Callcentrum očkovacího centra na čísle 567 157 777, funguje ale pouze v rozmezí otevírací doby centra. Dotazy týkající se registrace a objednávání zodpoví informační linka Kraje Vysočina na čísle 564 602 602. Ta je k dispozici ve všední dny i o víkendech od 8:00 do 20:00 hodin. Obrátit se s dotazem lze i na infolinku 1221.